top of page

DIGITÁLNÍ AI FOTOKOUTEK

Digitální fotokoutek, který pořídí skvělé fotky i videa s efekty umělé inteligence

Sháníte na vaši akci fotokoutek, ale chcete něco nevšedního a zajímavého? Vyzkoušejte náš AI fotokoutek!

Digitální AI fotokoutek - Jak pobavit hosty vaší akce?

Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem zajistit zábavu a interaktivitu na Vaší svatbě, firemní akci nebo narozeninách? Digitální AI fotokoutek by mohl být pro Vás tou správnou volbou. Tento moderní fotokoutek přináší mnoho výhod včetně okamžitého stažení a sdílení fotografií na sociálních sítích, profi osvětlení a mnoho dalšího. Pojďme se společně podívat na některé z nejlepších důvodů, proč si pronajmout digitální fotokoutek na Vaši akci.

AI FOTOKOUTEK.png

Digitální fotokoutek je jednoduchý a samoobslužný

Digitální fotokoutek je navržen tak, aby byl jednoduchý a snadno ovladatelný pro každého hosta vaší akce. Díky své samoobslužné funkci si hosté mohou snadno pořídit fotografii nebo video sami a bez nutnosti obsluhy. Pronajmout si ho můžete minimálně na tři hodiny, nebo klidně na celý den, je to pouze na vás. Fotokoutek může být umístěn téměř kdekoliv díky své kompaktní velikosti a nabízí skvělou možnost interakce mezi hosty.

Pojďte vyzkoušet naši novinku - digitální fotokoutek, který vás pobaví

Experimentujte s funkcemi, které
náš software nabízí

Výsledek můžete vylepšit různými filtry a efekty. AI digitální pozadí, animované rámečky, digitální rekvizity a další vychytávky Vás také bezpochyby zaujmou.
digitální fotokoutek

GALERIE

vanocni fotokoutek

GREENSCREEN

co připravit na oslavu

FILTRY

fotobudka digitální rekvizity

REKVIZITY

Okamžité stažení

SMS

QR CODE.png

QR KÓD

EMAIL.png

EMAIL

AIRDROP.png

AIRDROP

Rychlý a profesionální tisk

Okamžitý tisk.png

RYCHLÝ TISK

​LCD obrazovka pro propagaci Vašeho Brandu

Digitální fotokoutek je také vybaven LCD obrazovkou, která může sloužit k propagaci vašeho brandu s logem nebo názvem firmy na obrazovce ve formě prezentace nebo animace. Toto je skvělý způsob, jak propagovat va pobavit hosty zároveň.

Digitální samoobslužný fotokoutek

DIGITÁLNÍ FOTOKOUTEK

Od pořizování dokonalých fotografií a videí až po úžasné boomerangy a GIFy.
To vše zvládne náš digitální fotokoutek.
video s AI efekty

VIDEO

samoobslužný fotokoutek

GIF

fotokoutek svatba

FOTKA

fotobudka praha

BOOMERANG

Samoobslužný fotokoutek

Zábavný fotokoutek
za příjemnou cenu

Cena za pronájem digitálního fotokoutku začíná od 11 990 Kč bez DPH, zejména vzhledem k tomu, jaké možnosti a efekty koutek nabízí. Pokud si pronajmete jak fotokoutek, tak i videokoutek současně, nabízíme dokonce speciální cenu. Doprava po Praze je zdarma, mimo Prahu si účtujeme 6 Kč/km.

Digitální AI fotokoutek je tedy skvělou volbou pro různé druhy akcí a událostí, ať už se jedná o svatbu, firemní akci, ples, narozeniny nebo festival. Nabízí jednoduchou obsluhu, mnoho možností efektů a pomáhá vytvořit zábavné a originální fotky a videa. S námi se nemusíte starat o sestavení, připravení, zprovoznění ani o složení fotokoutku - to vše za vás uděláme. Stačí si jen zarezervovat požadovaný čas a místo a nechat na nás zbytek. Fotky lze na přání klienta také samozřejmě vytisknout na místě a dát jako dárek hostům akce.

Vyzkoušejte náš digitální fotokoutek

bottom of page