top of page

SAMOOBSLUŽNÝ FOTOKOUTEK

Digitální samoobslužný fotokoutek, který pořídí skvělé fotky i videa

Sháníte na vaši akci fotokoutek, ale chcete něco nevšedního a zajímavého? Vyzkoušejte náš digitální fotokoutek!

Digitální samoobslužný fotokoutek - Jak pobavit hosty vaší akce?

Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem zajistit zábavu a interaktivitu na Vaší svatbě, firemní akci nebo narozeninách? Digitální samoobslužný fotokoutek by mohl být pro Vás tou správnou volbou. Tento moderní fotokoutek přináší mnoho výhod včetně okamžitého stažení a sdílení fotografií na sociálních sítích, profi osvětlení a mnoho dalšího. Pojďme se společně podívat na některé z nejlepších důvodů, proč si pronajmout digitální fotokoutek na Vaši akci.

Digitální fotokoutek je jednoduchý a samoobslužný

Digitální fotokoutek je navržen tak, aby byl jednoduchý a snadno ovladatelný pro každého hosta vaší akce. Díky své samoobslužné funkci si hosté mohou snadno pořídit fotografii nebo video sami a bez nutnosti obsluhy. Pronajmout si ho můžete na dvě hodiny, nebo klidně na celý den, je to pouze na vás. Pronájem našeho digitálního fotokoutku samostatně stojí 1490 Kč (bez DPH) za hodinu. Pokud si ho ale pronajmete společně se sofistikovanou platformou GALA360, naším unikátním videokoutkem, získáte zvýhodněnou cenu 1290 Kč (bez DPH) za hodinu. Fotokoutek může být umístěn téměř kdekoliv díky své kompaktní velikosti a nabízí skvělou možnost interakce mezi hosty.

Pojďte vyzkoušet naši novinku - digitální fotokoutek, který vás pobaví

Experimentujte s funkcemi, které
náš software nabízí

Výsledek můžete vylepšit různými filtry. Green Screen, animované rámečky a další vychytávky Vás také bezpochyby zaujmou.
digitální fotokoutek

GALERIE

vanocni fotokoutek

GREENSCREEN

co připravit na oslavu

FILTRY

fotobudka digitální rekvizity

REKVIZITY

Okamžité stažení a sdílení na sociálních sítích

S digitálním fotokoutkem si vaši hosté mohou snadno pořídit fotografie, GIFy, boomerangy nebo videa a okamžitě si je stáhnout do svého telefonu. Díky tomu se vám naskýtá skvělá zábava a také možnost pro propagaci obsahu pořádané akce na všech sociálních sítích. Fotokoutek nabízí různé způsoby stažení obsahu, jako je AirDrop, QR kód, email, telefonní číslo nebo WhatsApp. Díky vysoce kvalitním videím se i vy můžete stát hvězdou sociálních sítí a nasbírat stovky srdíček. Zarezervujte si digitální fotokoutek nyní, ať nepropásnete termín vaší skvělé akce.

Profesionální kruhové světlo a kvalitní LCD obrazovka

Digitální fotokoutek je vybaven profesionálním kruhovým osvětlením, které umožňuje hostům pořídit dokonalé fotografie bez nepříjemného stínu. Díky tomuto profesionálnímu osvětlení umožníte hostům zvýraznit svou přirozenou krásu a vytvořit skvělé fotografie, které si budou moci ponechat jako skvělou vzpomínku na Vaši akci.

Digitální samoobslužný fotokoutek

LCD obrazovka pro propagaci Vašeho Brandu

Digitální fotokoutek je také vybaven LCD obrazovkou, která může sloužit k propagaci vašeho brandu s logem nebo názvem firmy na obrazovce ve formě prezentace nebo animace. Toto je skvělý způsob, jak propagovat va pobavit hosty zároveň.

DIGITÁLNÍ SAMOOBSLUŽNÝ FOTOKOUTEK

Od pořizování dokonalých fotografií a videí až po úžasné boomerangy a GIFy. To vše zvládne náš digitální samoobslužný fotokoutek.
video s AI efekty

VIDEO

samoobslužný fotokoutek

GIF

fotokoutek svatba

FOTKA

fotobudka praha

BOOMERANG

Samoobslužný fotokoutek

Zábavný fotokoutek za příjemnou cenu

Cena za pronájem digitálního fotokoutku je velmi přijatelná, zejména vzhledem k tomu, jaké možnosti a efekty koutek nabízí. Pokud si pronajmete jak fotokoutek, tak i videokoutek současně, nabízíme dokonce již zmíněnou speciální cenu. Doprava po Praze je zdarma, mimo Prahu se účtuje poplatek 6 Kč/km.

Digitální samoobslužný fotokoutek je tedy skvělou volbou pro různé druhy akcí a událostí, ať už se jedná o svatbu, firemní akci, ples, narozeniny nebo festival. Nabízí jednoduchou obsluhu, mnoho možností efektů a pomáhá vytvořit zábavné a originální fotky a videa. S námi se nemusíte starat o sestavení, připravení, zprovoznění ani o složení fotokoutku - to vše za vás uděláme. Stačí si jen zarezervovat požadovaný čas a místo a nechat na nás zbytek. Fotky lze na přání klienta také samozřejmě vytisknout na místě a dát jako dárek hostům akce.

Vyzkoušejte náš digitální samoobslužný fotokoutek

bottom of page