top of page

ZÁBAVA NA FIREMNÍ VEČÍREK

Zábava na firemní večírek jedině s fotokoutkem GALA360

S GALA360 se budou bavit všichni. Zarezervujte si náš 360° fotokoutek, o kterém budou vaši kolegové ještě dlouho vyprávět.

Firemní večírky jsou akcí, na kterou se těší každý váš kolega i nadřízený. Koneckonců všechno se nemůže vždy točit kolem povinností a jednou za čas by se měl uvolnit i ten největší workoholik. Přemýšlíte, jaké místo pro tento jedinečný večer zvolit? Nabízí se například hotelový sál s možností přespání nebo soukromá chata uprostřed lesa. Ať už si vyberete cokoliv, správný firemní večírek se neobejde bez originální zábavy. Kouzelníky a barmanskou show už viděl každý. Co ale zaručeně nikdo z vašich kolegů nikdy neviděl je náš jedinečný fotokoutek GALA360. Jedná se o unikátní zařízení, které na tuzemském trhu nabízíme jako jediní. Vyzkoušejte náš fotokoutek a věřte, že o něm budou všichni vaši kolegové vyprávět až do Vánoc.

Zábava na firemní večírek | Gala360

V čem spočívá kouzlo fotokoutku GALA360? 

Důvod, proč si všichni naši dosavadní klienti fotokoutek GALA360 vychvalovali, je prostý. Nic podobného ještě nikdy nezažili a výsledné videa jsou zkrátka fantastická. Princip fotokoutku spočívá v kulaté vyvýšené platformě, na kterou se vy spolu s vašimi kolegy postavíte, tam se bude všechno odehrávat. Zaujmete zajímavou pozici, zatancujete si nebo se můžete jen pohupovat do rytmu hudby. Mezitím vás obkrouží kamera, která se postará o jedinečný 360° záběr. Díky vysoce kvalitní kameře bude výsledné video skvělé ostré a kvalitní. Než stačíte plní nadšení a očekávání seskočit, video bude připraveno ve vašem telefonu. Je to opravdu jednoduché, tak to pojďme společně vyzkoušet! 

Zaujal vás náš fotokoutek GALA360? Nepropásněte váš termín

Živé vzpomínky během několika vteřin

Rychlost, kterou dokáže fotokoutek přenést výsledné video do vašeho telefonu, je opravdu ohromující. Po ukončení nahrávání to netrvá více než několik málo vteřin. Nečekáte na žádné tisknutí fotografií a videa jsou vám k dispozici okamžitě. Vše probíhá online, popřípadě pomocí QR kódu. Platforma fotokoutku GALA360 je připravena na všechny typy zařízení i operačních systémů, nemusíte se tedy obávat, že na vašem telefonu nepůjde video spustit. 

 

Jakmile se pobavíte nad videem, které jste před několika minutami společně s vašimi kolegy natočili, můžete se pustit do sdílení. Umístit lze videa na IG story nebo jakékoliv jiné sociální sítě. Ukažte, jak ve vaší firmě dokážete slavit! Takto unikátní videa rozhodně nebudou mít o úspěch nouzi a můžete očekávat desítky liků a srdíček. Zkrátka skvělá zábava na firemní večírek.

Zábava na firemní večírek kdekoliv a kdykoliv

Ať už pořádáte váš firemní večírek kdekoliv, náš tým se za vámi rád dopraví, žádná cesta pro ně není příliš dlouhá. Dokážeme se také velmi jednoduše přizpůsobit místu, kde se bude akce odehrávat. Fotokoutek GALA360 lze umístit téměř kdekoliv, kde je pevná podlaha. Chcete se nechat natočit uprostřed tanečního parketu, v party stanu nebo na terase hotelu s výhledem na hory? Je to opravdu jen na vás a my se vždy budeme snažit vyjít vstříc. 

gala360 fotokoutek.jpg

O všechno se postaráme, vy si můžete užívat večer

Všechno potřebné si s sebou přivezeme a vás nebudeme v tak důležitý večer ani chvilku zdržovat. Na místě se objevíme asi hodinu předem, příprava fotokoutku GALA360 totiž nezabere mnoho času. Jakmile dáte povel, vše spustíme a zábava bude moci začít.

Nemusíte mít strach, na vašem večírku budeme celou dobu s vámi. Náš usměvavý asistent vám i vašim kolegům vše srozumitelně vysvětlí, vyzkoušíte spolu několik tanečků a pustíte se do nahrávání. Zvládne to opravdu každý a není se čeho obávat. Fotokoutek GALA360 dokáže vytvořit tak skvělou atmosféru, že ho budou chtít vyzkoušet úplně všichni.

Zábava pro každého

Díky své pevné konstrukci je fotokoutek GALA360 vhodný pro všechny. Pobavit se na něm mohou drobné kolegyně z kanceláře i svalnatí kluci ze skladu. V jednu chvíli se na něj pohodlně vlezou tři dospělí lidé a díky 360° stupňovému záběru budou konečně vidět všichni! Pokud budete mít zájem, můžete si na natáčení připravit své vlastní zábavné pomůcky, které výsledné video dotáhnou k dokonalosti. Vtipná maska, kupa třpytivých balónků nebo tématický kostýmek. V představivosti se meze nekladou. 

 

Fotokoutek umísťujeme na zajímavá místa a vždy doporučujeme si připravit něco do pozadí. Osvětlená stěna ze světýlek, velké fotografie nebo neonové logo vaší společnosti dodají videu lesk. Zašlete nám v kontaktním formuláři vaše telefonní číslo a my se vám co nejdříve ozveme. 

Chtěli byste náš jedinečný fotokoutek? Pojďme se společně domluvit

bottom of page