top of page

FOTOKOUTEK NA MATURÁK

Fotokoutek na maturák z 21. století!

Chcete z vašeho maturitního plesu udělat akci, na kterou nikdo nezapomene? Zarezervujte si náš 360° fotokoutek na maturák, který okouzlí všechny zúčastněné.

Fotokoutek na maturák který konečně není nuda!

Pokud pořádáte maturitní ples, určitě chcete vám i vašim hostům připravit večer, na který budou ještě dlouho vzpomínat. K tomu se perfektně hodí náš 360° fotokoutek GALA360. Ten dokáže vytvářet videa, která vám při zpětném zhlédnutí budou připomínat skvělou atmosféru vašeho maturitního plesu. Žádný znuděný fotograf stojící před plátnem, který vám prodá rozmazanou fotografii, jakou jste již mnohokrát viděli. Fotokoutky na maturák od GALA360 jsou připravené postarat se o moderní zábavu i vysoce kvalitní videa. Tak neváhejte a zarezervujte si váš termín maturitního nebo stužkovacího plesu, ať o nic nepřijdete!

Fotokoutek na maturák | Gala360

Jak vlastně fotokoutek GALA360 funguje?

Náš fotokoutek na maturák je unikátní zařízení, které v České republice nabízíme jako jediní na trhu. Jedná se o moderní platformu, která dokáže pořizovat záznam ze všech okolních úhlů. Vy nebo vaši hosté se postavíte na vyvýšenou platformu, připravíte se a zbytek necháte na naší vysoce kvalitní kameře. Můžete tancovat, bavit se nebo zaujmout zajímavou pózu, v představivosti se meze nekladou. Mezitím vás obkrouží kamera, která pořídí jedinečný záznam ze všech úhlů, proto 360°. Vy poté získáte namísto obyčejné fotografie krátké video, které působí originálním a zábavným dojmem. Jednodušší to už být ani nemůže. Věřte, že GALA360 překvapí všechny vaše hosty.

Videa připravená pro sociální sítě!

Zábavná videa, která GALA360 vytvoří jsou jako ušitá pro sdílení na sociálních sítích. Krátké a zábavné video si můžete dát na vaše Instagram story, popřípadě jako příspěvek na TikTok. Video je totiž připravené ve vašem zařízení dříve, než stihnete seskočit z nahrávací platformy. Ukažte všem na sítích, jak jedinečný byl váš maturitní nebo stužkovací ples a srdíčka začnou přibývat jako na běžícím páse.

Nápady na maturák

Užijte si ples, zbytek nechte na nás!

Vše potřebné si s sebou přivezeme a nachystáme, vás v tak důležitý večer nebudeme zdržovat ani chviličku. Jakmile se domluvíme, kdy a kde se váš maturitní ples bude pořádat, přijedeme na místo minimálně hodinu předem.  Budeme potřebovat pouze místo s pevnou podložkou, tedy jakoukoliv podlahu, připojení k elektřině a k tomu skvěle naleděné hosty. V případě zájmu se můžeme domluvit i na přípravě zajímavého a tematického pozadí, záleží jen na vás.

Chcete vyzkoušet náš unikátní fotokoutek na vašem maturáku?

fotokoutek na maturák.JPG

Fotokoutek pro každého!

Díky samotné konstrukci platformy GALA360 je náš fotokoutek na maturitní ples vhodný pro každého. Ať už se chcete zvěčnit s partou nejlepších kamarádů nebo získat památné video s rodiči. Na platformu se v jednu chvíli pohodlně vejdou až 3 dospělí lidé, popřípadě i o něco málo více. Nemusíte mít z ničeho strach, po celou dobu vám budeme u fotokoutku k dispozici. Ukážeme vám, jak všechno funguje, společně vyzkoušíme několik vtipných tanečků a než se nadějete, video bude připraveno ve vašem telefonu. Platforma fotokoutku GALA360 nabízí dostatek prostoru pro to, abyste se na ní mohli uvolnit a jakkoliv si zatancovat. Nebudou vám také překážet žádné kabely nebo fotograf, je to zkrátka naprosto jednoduché. 

Přijedeme, ať už ples pořádáte kdekoliv!

Naše pole působnosti je omezené pouze hranicemi naší republiky. Ať už pořádáte váš ples v Aši nebo Ostravě, přijedeme za vámi včas a s dobrou náladou. Naše fotokoutky se hodí pro všechny druhy plesů. Zazáří na maturitním, ale i stužkovacím plesu jako vrchol večerní zábavy. Fotokoutky se vždy snažíme spolu s vámi umístit na zajímavá místa. Vhodné jsou například různé osvětlené stěny, před taneční parket nebo klidně na balkon s výhledem na okolí. Chcete si vzít korunku nebo balónky? Tím jen zpestříte zážitek z natáčení v našem fotokoutku. Připravit si můžete se spolužáky jakékoliv cedulky, kostýmy nebo vtipné masky, vše je povoleno. Zašlete nám přes kontaktní formulář na webu vaše telefonní číslo a my se vám co nejdříve ozveme.

Zarezervujte si GALA360 na váš termín maturitního plesu

bottom of page