top of page

OSLAVY NAROZENIN

Vtipná zábava na oslavu narozenin

Vyzkoušejte zábavný 360° fotokoutek na vaší oslavě narozenin. Jedinečná narozeninová zábava pro vás i vaše děti.

Jak všichni víme, oslavu narozenin pořádáme pouze jednou ročně, kulatiny dokonce jednou za deset let. Proto není radno v tento důležitý den podcenit přípravy. Pokud také přemýšlíte, jakou jedinečnou zábavu na oslavu připravit, jste tu správně. Vždy záleží na tom, pro koho oslavu pořádáte. Jen těžko si váš sedmdesátiletý tchán užije oslavu ve stylu zvířátek nebo pohádek. Fotokoutek si ale užijí všichni! 

 

Připravit dětskou oslavu bývá obvykle jednodušší. Naše ratolesti totiž dobře známe, proto můžeme rovnou cílit na jejich nejoblíbenější pohádky, akční postavy nebo zvířátka. V tomto duchu poté pojmeme výzdobu, balónky a kostýmy. K tomu přidáme dort s oblíbeným motivem a slušný základ máme připravený. Ale co oslava pro dospělé? Nabízí se například hry pro dospělé. Taková vtipná zábava na oslavu narozenin potěší každého. Hráli jste už tichou poštu v pohybu? Řada hostu stojících za sebou si pantomimicky předává různou aktivitu, například věšení prádla. Uvidíte sami, co z toho na konci vznikne.

Vtipná zábava na oslavu narozenin | Gala360

Co mají ale všechny oslavy společného? 

Ať už se jedná o oslavu pro děti nebo prarodiče, vždy si z ní chceme zapamatovat co možná nejvíce. Dort ani květina příliš dlouho nevydrží, ale videa tu budou už navždy. A v tu chvíli přichází na scénu náš 360° fotokoutek, který se postará o zábavu na celý večer. 

Fotokoutek jako vrchol programu

Proč si naši klienti  fotokoutky vychvalovali? V první řadě proto, že nemají nic společného s obyčejným fotokoutkem, který znáte z každého plesu. Nebudete stát před plátnem s ohranou hláškou na kartonu. Náš fotokoutek dokáže vytvářet vtipná a energií nabytá videa, která nemají obdoby. Fotokoutek tohoto typu nabízíme jako jediní na tuzemském trhu. Vy a vaši hosté se postavíte na speciální vyvíšenou platformu, na které se bude všechno odehrávat. Oslavenec si může s přáteli vtipně zapózovat nebo se jen tak pohupovat do rytmu hudby. Můžete si vzít do náruče co nejvíce balónků nebo se obléct do darovaného svetru, je to jen na vás. Kamera na naší platformě GALA360 vás poté několikrát obkrouží a pořídí jedinečný záznam. Chcete celou rodinu ohromit záznamy z vaší oslavy? Tak neváhejte a zarezervujte si termín vaší příští oslavy, budeme se na vás těšit. 

Vyzkoušejte fotokoutek, který všechny hosty překvapí!

Vánoční fotokoutek

Vzpomínky během pár vteřin

Po každé oslavě se všichni zúčastnění těší na fotky a videa, která jim připomenou nedávnou vtipnou zábavu z oslavy narozenin. Není nic úsměvnějšího, než se podívat na krátká videa, která vás vrátí zpět na party. Znovu zažijete úsměvné i směšně trapné situace, které zachytil náš fotokoutek. Není to jen obyčejná nicneříkající statická fotka, ale zachycení vtipného okamžiku se vším všudy, který jste mohli díky bleskovému přenosu do vašeho telefonu obratem sdílet se svými přáteli. 

Vtipná zábava na oslavu narozenin | Gala360

Náš fotokoutek, vaše zábava

Říkáte si, že vás přeci na oslavě narozenin vyfotí kdokoliv a kdekoliv? Ano, ale spousta lidí se před fotografem stydí, neodváže se a nakonec zůstane jen fotka s rozpačitým úsměvem. Díky našemu fotokoutku získáte vtipné zábavné fotky z oslavy narozenin i od těch největších stydlínů, kteří se díky nepřítomnosti fotografa dokážou před kamerou odvázat. Není totiž nic jednoduššího, než si stoupnout na připravenou platformu a při zvuku hudby se nechat zachytit kamerou, za kterou nikdo nestojí.  A během okamžiku mít video ve svém telefonu není vůbec k zahození, protože stejně tak rychle můžete toto video sdílet se svými nejbližšími.

Přijedeme za vámi na oslavu narozenin k vám domů nebo do nejlepšího hotelu

Rozhodli jste se pro narozeninovou oslavu a chcete ji něčím ozvláštnit? Proč nepřekvapit nejen oslavence ale i ostatní hosty našim fotokoutkem, který zajistí vtipnou zábavu na každé oslavě narozenin. Přijedeme za vámi kamkoliv po celé České republice a umístíme fotokoutek kdekoliv budete potřebovat, můžete mít oslavu klidně u vás doma nebo v luxusním hotelu, pro nás to není žádná překážka. Stačí pevná podlaha a naše ochotná obsluha vám se vším pomůže. Připravte si úsměv na tváři, taneční kreace nebo ten nejsladší polibek a nechte si navždy zachytit nezapomenutelný okamžik v našem fotokoutku.  

Zaujal vás náš fotokoutek GALA360? Pojďme se společně domluvit

bottom of page