top of page

ROZLUČKA SE SVOBODOU NÁPADY

Rozlučka se svobodou - nápady na moderní zábavu

Zajímá vás, jak z rozlučky se svobodou udělat párty roku? K tomu vám skvěle pomůže náš 360° fotokoutek GALA360 - vyzkoušejte nový level zábavy.

Pokud pořádáte rozlučku se svobodou, určitě oceníte zajímavé nápady na tento jedinečný večer plný zábavy, přátel a posledních špetek svobody. Nabízí se opravdu mnoho možností, jak si tuto akci užít plnými doušky. Mnoho z nás zná klasickou formu doma či u přátel na zahradě, kdy si ogrilujeme něco na zub a otevřeme láhev šampaňského - skvělá volba.

Pokud chcete rozlučku posunout na “vyšší level”, můžete si pronajmout chalupu, chatu, hotel nebo klidně vinný sklípek na Moravě. Nesporná výhoda je úspora vašeho času, kdy odpadá příprava a následný úklid. Program můžete doplnit o wellness nebo saunu s bazénem. Co víc si přát?

Všechny tyto možnosti ale mají jednu věc společnou - chceme si z tohoto dne odnést co nejvíce zážitků a vzpomínek. A v tu chvíli přichází na scénu náš 360 ° fotokoutek GALA360, který se o vzpomínky postará se vší parádou. Kdykoliv se poté budete dívat na krátká zábavná videa, která náš fotokoutek vytvoří, dýchne na vás atmosféra vaší skvělé rozlučky se svobodou. Nečekejte a zarezervujte si fotokoutek na termín vaší rozlučky, ať o nic nepříjdete.

Rozlučka se svobodou nápady | Gala360

Fotokoutek středem pozornosti

V čem je náš fotokoutek tak jedinečný? V první řadě se nejedná o zažitou formu klasického fotokoutku, kdy před plátnem stojí znuděný fotograf a povzbuzuje vás k úsměvu. Náš fotokoutek GALA360 je revoluční zařízení, které dokáže vytvářet vtipná videa tak, jako nikdy předtím. Postavíte se na vyvýšenou platformu, na které propukne ta pravá zábava. Do rytmu hudby si můžete s kamarády zatancovat, políbit se s přítelem nebo jen zaujmout nevšední pozici. Mezitím vás několikrát obkrouží kamera, díky které vzniká zábavné video jaké jste ještě neviděli. Kamera, kterou používáme, je kvalitní přístroj s vysokým rozlišením, žádná rozmazaná videa tedy nepřipadají v úvahu. Než stačíte plni nadšení seskočit z platformy dolů, video je již připravené ve vašem telefonu. Spojili jsme fotokoutek s maximální zábavou, tak to vyzkoušejte taky!

Vyzkoušejte fotokoutek, který všechny hosty zaručeně překvapí!

Rozlučka se svobodou nápady | Gala360

Rozlučte se s vaší svobodou ve velkém stylu

Ať už jste si pro vaši rozlučku se svobodu vybrali jakékoliv místo nebo den v roce, přijedeme za vámi kamkoliv. Domluvíme se společně na termínu a na vaší rozlučce se objevíme maximálně hodinu předem, příprava našeho fotokoutku totiž netrvá dlouho. Dali jste na některé naše tipy z prvního odstavce? Skvělé, přijet za vámi můžeme domů, do hotelu nebo na chatu. Dopředu vám dáme tipy, jaké zábavné pomůcky si můžete na oslavu připravit. Hodit se budou různé vtipné masky, balónky nebo kostýmy. Díky tomu budou výsledné videa ještě o trochu zábavnější.

Fotokoutek od GALA360 nezabere příliš mnoho místa, proto je možné jej umístit téměř kamkoliv. Před taneční parket nebo na terasus výhledem na město? Není problém, rozhodnutí je na vás. Připravit si můžete také něco zajímavého na pozadí záběru kamery. Nabízí se velké fotografie nebo osvětlené stěny a nápisy. Pokud máte o náš originální fotokoutek zájem, zanechejte nám v kontaktním formuláři vaše telefonní číslo. My se vám co nejdříve ozveme a na všem se společně domluvíme.

Fotokoutek od GALA360 pro každého

Ať už se jedná o rozlučku se svobodou ženicha nebo nevěsty, fotokoutek GALA360 pobaví každého. Díky své pevné konstrukci je vhodný jak pro malé družičky tak i pro partu svalnatých ženichových kamarádů. Stačí naskočit a zbytek můžete nechat na nás. Nemějte strach, po celou dobu vaší akce vám budeme k dispozici. Náš usměvavý asistent vám všechno vysvětlí, vyzkouší s vámi několik tanečků a pustíte se do akce.

Ať už máte jakýkoliv chytrý telefon, systém GALA360 je připraven na všechno. Během několika vteřin bude video uložené ve vašem telefonu a vy se můžete vrhnout do sdílení videí. Umístit je můžete na IG story nebo na TikTok, ať všichni vidí, jak dokážete slavit právě vy. Věřte nám, že o liky a srdíčka nebude v případě takového videa nouze.

Náš fotokoutek se postará o opravdovou zábavu!

bottom of page