top of page

TIPY NA PÁRTY

Zábava na vaši párty s fotokoutkem GALA360

S GALA360 se bude bavit opravdu každý. Zarezervujte si nyní náš 360° fotokoutek a nadchněte všechny vaše hosty jedinečnou zábavou.

Párty - slovo které už samo o osobě v nás evokuje mnoho pozitivních emocí a euforie. Těšíme se na ní každý a bývá světlým bodem na konci pracovního týdne. Určíme si datum a místo konání, rozešleme přátelům pozvánky a hurá na přípravy. Jak ale zpestřit celkem monotónní program, který se téměř vždy opakuje? Dobré pití, jídlo, hudba ale co zařadit na program něco zvláštního? Zvládnou to hravě naše jedinečné fotokoutky GALA360!

 

Jako z každé podobné akce, tak i ze zahradní párty si chceme odnést co nejvíce zážitků a vzpomínek. Dort nebo krabička se zbytky z rautu vydrží maximálně do následujícího odpoledne, ale video vydrží navždy, především když bude z našeho  skvělého fotokoutku GALA360! Ten dokáže kdykoliv a kdekoliv rozzářit vaše hosty, kteří budou společně zvěčněni na vtipném videu z vaší jedinečné párty. 

Tipy na párty | Gala360

Náš fotokoutek doručíme na vaši párty kamkoliv po ČR

Nejen domácí zahradní párty na oslavu narozenin nebo výročí svatby je důvodem k zaznamenání tohoto jedinečného okamžiku. Není problém dorazit za vámi kamkoliv, ať už na hory nebo k vodě, na pronajatou chatu nebo do oblíbeného wellness hotelu, na zahradu vašeho domu nebo na sportovní hřiště či parník. 

Pro nás není nic nemožné a budeme se snažit splnit všechny vaše představy, pokud nám poskytnete pevnou podložku pro náš fotokoutek. 

 

Ne každý dává přednost fotografovi, který chodí po párty a snaží se zachytit jedinečné okamžiky. Často jsou výsledkem rozmazaná videa a fotografie, kde je polovina zúčastněných otočená k fotografovi zády. A ne každý se dokáže správně uvolnit, když stojí za fotoaparátem nepříjemný fotograf, který vás znervózňuje. 

 

S našim fotokoutkem GALA360 se to nemůže stát, jelikož kamera s vysokým rozlišením zachytí tento okamžik ze všech úhlů a to v plné kvalitě. A vy se pak už jen můžete kochat úžasným videem, které se během okamžiku přenese do vašeho telefonu. 

Vyzkoušejte fotokoutek, který všechny hosty překvapí!

Jedinečná památka z vaší párty v našich rukou

Není nic jednoduššího než zpestřit vaši párty našim fotokoutkem GALA360. Jediné co potřebujeme, je termín a místo vaší párty a pevná podložka, kam náš fotokoutek umístíme. A pak už je jen na vás, jak dokážete nezapomenutelně zapózovat v našem fotokoutku. Vtipné kostýmy, masky, nápisy a tanečky zůstanou navždy uchovány na památku. Žádné fotky, kde chybí půlka osazenstva vaší zahradní párty, ale úžasná videa, která můžete obratem rozposlat na sociální sítě a ukázat všem nezúčastněným, o co přišli.  

aktivity na párty

Vtipná videa z fotokoutku z vaší párty ve vašem telefonu během pár vteřin

Kolikrát jste si představovali, jak potěšit účastníky vaší párty něčím neobvyklým. Co zvláštního nabídnout k dobrému pití a jídlu? Fotokoutek GALA360 posune zábavu na vaši párty na vyšší level. Jen si stoupnete na připravenou platformu a necháte se obkroužit výkonnou kamerou, která zachytí vtipnou situaci. 

Žádné složité stahování videí, žádné dlouhé čekání, než dostanete záznam na svůj telefon! Během okamžiku bude toto video přeneseno na váš telefon ať máte jakýkoliv. Náš fotokoutek podporuje všechny soubory a typy mobilních telefonů. A díky rychlému přenosu můžete všem ukázat, jak vtipná je vaše párty a jak se dokážete bavit. 

party fotokoutek

Připravte se na svou párty se vší parádou

Balónky, nápisy, světelné řetězy, zmrzlina, výborné jídlo a skvělé pití patří k dokonalé párty. Spousta dárků a dort se svíčkami jsou tím, na co všichni čekají. Pořádání vtipných soutěží kvízů dokáže zpestřit každou zahradní párty a v tu chvíli má každý účastník připravený svůj fotoaparát nebo mobilní telefon, kterým se snaží zachytit kouzlo okamžiku. 

A tohle všechno je potřeba zachytit, aby i po letech na člověka dýchla atmosféra z této úžasné akce. Fotografie jsou sice skvělé, ale což takhle zábavné vtipné video, na kterém se absolutně odvážete? V našem fotokoutku GALA 360 se můžete nechat zvěčnit se svými kamarády i příbuznými, v jednu chvíli se na platformu vlezou tři dospělí a nebo spousta malých dětí, které dokáží dělat opravdu rozpustilosti. Proč si nenechat toto kouzlo okamžiku zaznamenané v neobvyklé formě? Být zachycen ze všech úhlů? 

Zkusit náš fotokoutek může každý, kdo chce mít svou párty a památku na ni opravu jedinečnou.

Stačí vyplnit formulář a my se Vám ozveme do 24 hodin!

bottom of page