top of page

FOTOKOUTKY NA SVATBY

Fotokoutky na svatbu které jste ještě neviděli!

Sháníte na vaši svatbu fotokoutek ale chcete něco nevšedního a zajímavého? Vyzkoušejte fotokoutek 21. století - záběr 360° a zábava pro všechny svatebčany.

Odneste si zážitky ze svatby sebou ve formě krátkého videa

Z každé svatby si chceme přirozeně odnést co nejvíce vzpomínek. Manželé si odnášejí celoživotní svazek, svatebčané zase zážitek, na který budou mnohdy vzpomínat do konce života. Pokud chcete vám i vašim hostům zážitek nejen zpříjemnit, ale především zvěčnit, vyzkoušejte naše fotokoutky na svatbu značky GALA360. Jako jedni z mála nabízíme na českém trhu toto jedinečné zařízení, které dokáže vytvářet krátká vtipná videa, namísto obyčejných fotografií. Společně můžeme vaši svatbu udělat ještě zábavnější, tak na nic nečekejte a zarezervujte si náš fotokoutek na váš svatební termín.

Fotokoutky na svatbu | Gala360

Jak naše jedinečné fotokoutky na svatbu fungují? 

Je to jednodušší, než byste čekali a navíc opravdu intuitivní. Jedná se o moderní zařízení, které dokáže pomocí kamery a automatického ramena zaznamenávat 360° video, které vám poté fotokoutek zašle obratem do telefonu nebo počítače. Nejdříve se připravíte na platformu, kterou snímá kamera. Poté se spustí nahrávání, které vás začne snímat ze všech úhlů. Můžete tancovat, smát se, políbit partnera nebo jen zaujmout zajímavou pozici, v představivosti se žádné meze nekladou. Zařízení GALA360 vás bude nahrávat 5-15 vteřin, díky čemuž vzniká video, které nemá obdoby. Vzpomínku si můžete uložit, nebo ihned sdílet na jakékoliv sociální sítě.

Chtěli byste skutečně originální fotokoutek na vaší svatbě? Pojďme se společně domluvit

Fotokoutky na svatbu, které boří zažité stereotypy

Určitě jste to již zažili. V rohu stojící plátno, před kterým stojí fotoaparát s unavenou obsluhou. Desítky vtipných cedulek, které každý zná nazpaměť již z dob maturáků. Tyto zastaralé fotokoutky na svatbu vám vytisknou maximálně několik, mnohdy rozmazaných fotek, kdy každá působí stejně, jako ta předchozí. Takhle tedy ne! Žádné plátno, ani cedulky. Vyzkoušejte fotobudku, která dokáže rozesmát i zabavit vaše svatebčany na dlouhé hodiny. Vyměňte spolu s námi fotografie za videa, která vás při zpětném sledování vrátí do atmosféry z vaší jedinečné svatby. Tato videa poté můžete zakomponovat do svatebních filmů a zvěčnit tento zážitek navždy. Ozvěte se nám nyní a společně připravíme vašim hostům mimořádný zážitek.

Postaráme se o to, aby vaše svatba proběhla podle plánu

Jakmile se společně domluvíme na termínu a místě vaší svatby, přijede naše milá a energií nabitá obsluha nainstalovat fotokoutek. Nebojte se, celou dobu budeme u fotokoutku s vámi. Vysvětlíme vám, jak GALA360 funguje, vyzkoušíme společně několik tanečků a pustíme se do natáčení. Jakmile bude video nahrané, ukážeme vám i vašim svatebčanům jak stáhnout záznam, který fotobudka vytvořila. To bude ihned připraveno ke sdílení na sociálních sítích i uložení. Zařízení podporuje všechny operační systémy a dokáže videa odeslat během několika vteřin. Vše je tedy bez čekání a rozhodně se nemůže stát, že například dojde fotopapír, jako u běžných fotoaparátů.

fotokoutek na svatbu.JPG

Naše pole působnosti je od Aše až po Ostravu

Ať už pořádáte vaši svatbu kdekoliv, rádi za vámi přijedeme. Příprava opravdu netrvá dlouho, budeme tedy na akci maximálně hodinu předem a vše potřebné si přivezeme. Budeme potřebovat pouze dobře naladěné svatebčany a místo s pevným podkladem, tedy jakoukoliv podlahu. Naše fotobudky na svatbu umísťujeme většinou do míst, které mají zajímavé a hezké pozadí. Vhodné jsou různé osvětlené stěny, mezi hromady svatebních balónků nebo klidně na balkon s výhledem na město. V originalitě se meze nikdy nekladou a to nejlepší umístění si můžete vybrat sami.

Fotokoutky na svatbu pro každého

Díky své sofistikované konstrukci je fotokoutek GALA360 připraven pro každého. Využít ji mohou malé děti nebo i opravdu velcí muži. Na platformu, kterou zabírá vysoce kvalitní 360° kamera, se pohodlně vejdou tři dospělí svatebčané. V případě dětí je to ještě o něco více. Zatancujete si, obejmete se a je to! Ještě než stačíte všichni seskočit dolů, video je připravené ve vašem telefonu. Snadnější to snad už ani být nemůže. Pokud chcete, abychom se vám ozvali, napište nám vaše telefonní číslo a společně se na všem domluvíme.

Vyzkoušejte naše moderní fotokoutky na svatbu

bottom of page