top of page
  • Obrázek autoraGala Media

Co je GALA360 a jak funguje?

Aktualizováno: 7. 4. 2023


Co je GALA360? Fotokoutek, který vás okouzlí


Fotokoutků jste za život již určitě viděli mnoho. Ne každý vás zaujal a téměř žádný z nich nebyl opravdu originální. Téměř vždy se totiž jedná o fotografa stojícího před plátnem, kdy se o zábavu má postarat cedulka s ohranou hláškou. Rozhodli jsme se tomu utnout tipec a jako první jsme do České republiky přivezli fotokoutek, který nemá obdoby - fotokoutek GALA360. Už žádné fotky, ale 360° video, které vás při zpětném shlédnutí vtáhne do děje vaší akce nebo oslavy.


Jak tedy fotokoutek funguje?


I přes to, že se jedná o sofistikované zařízení, používání fotokoutku je jednoduché, intuitivní a vždy zábavné. Fotokoutek GALA360 funguje na základě moderní platformy, okolo které obíhá kamera. Na platformu našeho fotokoutku se postavíte s vašimi hosty, kamarády nebo rodinou a akce může začít. Zaujmete nevšední pozici, obejmete se nebo si jen společně zatancujete do rytmu hudby. Během toho vás několikrát obkrouží kamera, která dá následně vzniknout samotnému videu. To trvá většinou 10-15 vteřin a zachycuje vás jako středobod zábavy a samotné akce.


Dali jsme si záležet především na kvalitě


Aby výsledné video vzbudilo co nejvíce emocí, musí být především ve špičkové kvalitě. Proto jsme platformu našeho fotokoutku GALA360 osadili nejnovější kamerou z dílny GoPro. Ta dokáže vytvářet záznam v 4K kvalitě při 120 snímcích za sekundu. Pokud nejste zrovna expert přes technologie, tak to lze vysvětlit i takto - vysoce kvalitní video, které je zároveň perfektně plynulé bez jediného záseku. To zní skvěle, že? Není to ale všechno. Abyste se

na video mohli poté podívat, u fotokoutku pro vás bude k dispozici také moderní tablet od společnosti Apple, konkrétně nejnovější Ipad, který se postará o zobrazení videa ve skvělé kvalitě.


Stažení videa během okamžiku


Jakmile bude video hotové a vy seskočíte spolu s kamarády z platformy GALA360 dolů, máte několik možností, jak video získat. Výsledné video se může ukládat do Cloudu, na váš e-mail, ale především si ho můžete okamžitě stáhnout pomocí QR kódu, který bude viditelně umístěn přímo vedle fotokoutku. Systém platformy GALA360 je připraven na všechny operační systémy, nemusíte tedy mít strach, že by na vašem telefonu nešlo video spustit.


Členové našeho GALA týmu vám budou k dispozici po celou dobu pronájmu fotokoutku. Všechno vám s úsměvem na tváři vysvětlí, vyzkoušíte společně několik tanečků a zbytek můžete nechat na nich. Pokud nejste zrovna experti přes mobilní telefony, nic se neděje. Pomůžeme videa stáhnout a uložit každému, kdo si o to požádá.


Zábava v pravém slova smyslu


Hromady zmrzliny, výborné jídlo a skvělé pití patří k jakékoliv akci. Pokud třeba na narozeninové oslavě dostanete spoustu dárků, na Halloween párty přijdete ve skvělém kostýmu nebo máte oblečené krásné svatební šaty, je všechny tyto okamžiky potřeba zachytit. V tu chvíli má každý váš host většinou připravený svůj mobilní telefon, kterým se snaží zachytit kouzlo okamžiku. Fotografie jsou sice skvělé, ale nedokážou na vás dýchnout atmosféru z vaší akce tak, jako zábavné video. V našem fotokoutku GALA 360 se můžete nechat zvěčnit se svými hosty i kamarády, v jednu chvíli se totiž na platformu vlezou až čtyři dospělí lidé.


Fotokoutky většinou umísťujeme, vždy po domluvě s vámi, na zajímavá místa. Potřebujeme k tomu pouze pevnou podložku, tedy jakoukoliv podlahu. Platforma GALA360 disponuje také vysokokapacitní powerbankou, nebudete tedy muset zajišťovat připojení k elektrické síti ani žádné jiné doplňky. Všechno si přivezeme a nachystáme během hodiny před začátkem akce. Proč si nenechat toto kouzlo okamžiku zaznamenané v neobvyklé formě? Být zachycen ze všech úhlů? Zkusit náš fotokoutek může každý, tak se nám ozvěte a probereme spolu detaily.


Přijedeme za vámi kamkoliv


Ať už pořádáte rodinnou oslavu, párty, firemní teambuilding nebo vaši vysněnou svatbu, jsme připraveni se k vám s naším fotokoutkem připojit. Nezáleží, kde akci pořádáte, přijedeme za vámi kamkoliv a společně připravíme vaším hostům nezapomenutelný večer. Pokud máte o náš fotokoutek zájem, využijte prosím náš kontaktní formulář. V něm zvolíte, o jakou akci se jedná, jaký bude počet hostů a kde se akce bude pořádat. Na základě toho vám poté připravíme cenovou kalkulaci a domluvíme se na detailech. Těšíme se na vás.


Chcete vyzkoušet náš unikátní fotokoutek na vaší akci?


171 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page