top of page
  • Obrázek autoraGala Media

Co připravit na oslavu?Co připravit na oslavu? Náš digitální fotokoutek je tím pravým způsobem, jak oslavu zpestřit a udělat ji nezapomenutelnou.


Ať už plánujete oslavu svatby, narozenin, firemní akce, plesu, rozlučky se svobodou nebo jakékoli jiné příležitosti, digitální fotokoutek bude dokonalým doplňkem.


S naším digitálním fotokoutkem můžete snadno a rychle vytvořit nezapomenutelné vzpomínky, které budete moci sdílet se svými přáteli a rodinou. Navíc je to zábava pro všechny účastníky vaší oslavy. Naše služby jsou navíc velmi jednoduché, stačí si pouze pronajmout náš fotokoutek a my se postaráme o zbytek.


Co připravit na oslavu, aby se nikdo nenudil?


Především je důležité přemýšlet o tom, jakou oslavu chcete uspořádat a jak chcete, aby probíhala. V každém případě ale budete potřebovat nějakou formu zábavy, aby se vaši hosté nezačali nudit. Ať už plánujete oslavu malou, či s větším počtem hostů, s naším digitálním fotokoutkem budete moci zajistit zábavu pro všechny. A pokud chcete udělat z vaší oslavy opravdu nezapomenutelný zážitek, můžete si pronajmout jak fotokoutek, tak i videokoutek současně. Díky tomu získáte zvýhodněnou cenu 1290 Kč za hodinu.


Připravte na oslavu jednoduše ovladatelný fotokoutek


Náš digitální fotokoutek je navíc velmi snadno ovladatelný, takže si hosté budou moci sami pořizovat fotografie, videa, GIFy, Boomerangy a další zábavné efekty. Pořízené fotografie a videa mohou být okamžitě staženy do telefonu pomocí AirDrop, QR kódu, E-mailu, telefonního čísla nebo WhatsAppu. Hosté mohou také fotografie a videa ihned sdílet na svých sociálních sítích.


Kromě toho, že je náš digitální fotokoutek snadno ovladatelný, celý jeho systém je také velmi efektivní a vysoce kvalitní. Díky profesionálnímu kruhovému světlu a pevné kovové konstrukci budou výsledné fotografie či videa vypadat ostře a bez nepříjemných stínů. Navíc můžete využít integrované LCD obrazovky nebo pro propagaci vaší firmy. Na obrazovce totiž můžeme po společné domluvě zobrazit prezentaci nebo animaci s logem nebo názvem firmy.


Náš digitální fotokoutek nabízí také mnoho zábavných funkcí a efektů. Můžete si vybrat ze široké škály filtrů s efekty a digitálních props jako jsou vousy, brýle, vtipné uši a mnoho dalšího. Abychom zvýšili zážitek z používání našeho digitálního fotokoutku, nabízíme také zdarma různé rámečky na přání. Tyto rámečky jsou graficky navrženy pro každou událost, jsou koncipovány do narozeninové, svatební, firemní a nebo vánoční atmosféry. Můžeme dokonce vytvořit rámeček se jménem osoby nebo datem narození přímo pro narozeninovou oslavu!


Vzpomínky, které vám zůstanou navždy


Když se budete rozhodovat, co připravit na oslavu, měli byste mít na paměti, že digitální fotokoutek je skvělý způsob, jak se bavit a zároveň si díky fotkám a videím zachovat vzpomínky na tento speciální den. Kromě toho si můžete být jisti, že s naším digitálním fotokoutkem bude vaše oslava působit moderně a vaši hosté na ni budou rádi vzpomínat.


Cena za pronájem našho digitálního fotokoutku je velmi příjemná, především díky tomu, že již nebudete muset utrácet za tisk fotek či obsluhu. Pokud si pronajmete jak fotokoutek, tak i videokoutek současně, nabízíme již zmíněnou speciální cenu. Doprava po Praze je zdarma, mimo Prahu se účtuje poplatek 6 Kč/km. Rádi za vámi přijedeme opravdu kamkoliv.


Pokud máte zájem si pronajmout náš digitální fotokoutek na vaši oslavu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího balíčku a zodpovíme všechny vaše dotazy. Můžete se spolehnout na naši vstřícnou obsluhu a profesionální služby.


Těšíme se na spolupráci a doufáme, že budeme součástí vaší nezapomenutelné oslavy!


88 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page